http://www2.sportadmin.se/hemsida/images/395/8946/844391.JPG?v=2019-09-11%2013:31:13
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kontaktuppgifter kanslipersonal

Kansli 
Telefon: 040-18 60 33
Mail: info@malmofbc.se

 

Mikael Jeppsson - Klubbchef
Telefon: 0703-64 51 01
Mail: mikael.jeppsson@malmofbc.se

 

Yamou Njai - Kanslichef och Marknad

Telefon: 0739 - 67 31 25

Mail: yamou.njai@malmofbc.se

 

Jakob Wikenstål - Ungdom 

Telefon: 0768 - 52 60 75

Mail: jakob.wikenstal@malmofbc.se

 

Nicole Curcic - Event 

Telefon: 0765 - 69 79 49

Mail: nicole.curcic@malmofbc.se

 

Kristian Ekholm - Ungdom och Material 

Telefon: 0704-04 33 45

Mail: kristian.ekholm@malmofbc.se

 

Milorad Drecun - Drift och Ekonomi
Telefon: 0738-90 75 70
Mail: mille@malmofbc.se

Mail: ekonomi@malmofbc.se

 

Arnel Curbi - Fastighetsskötare
Telefon: 0765-66 90 07
Mail: arnel@malmofbc.se

 

Thomas Nordstrand - Fastighetsskötare
Telefon: 0734-43 14 28
Mail: thomas.nordstrand@malmofbc.se

 

Marcus Rudström - Domaransvarig 

Telefon: 0761-48 88 98

 
Event
stötta oss
Sponsorer & partners
2007 KLUBBEN