http://www2.sportadmin.se/hemsida/images/395/8946/844391.JPG?v=2019-09-11%2013:31:13
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
OKTOBER 2021
 
22
19:00
fre
19:00    
Damer A, Baltiska Hallen A
Damer A » 
Malmö FBC - Thorengruppen IBK
  -      
22
19:45
fre
19:45    
Dam 1 Utveckling , Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS - Malmö FBC B  -      
23
lör
00:00    
HERR 3 Utveckling , Utanför Malmö kommun
Urdraget lag (Åstorp/Kvidinge) - Malmö FBC B  -      
23
11:00
lör
11:00    
Herrar A, Baltiska Hallen A
Malmö FBC - Åby IBK  -      
23
12:00
lör
12:00    
Herr Div 4, Burlövs Sporthall
Burlöv HIBF - Malmö FBC C  -      
23
12:15
lör
12:15    
Mix 13-14 Slottsstaden, Genarps idrottshall
 
Poolspel genarp - Malmö Fbc slottsstaden mix 13/14  -      
23
13:00
lör
13:00    
Pojkar 06 , Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P06 Svart - FC Helsingborg P06-Svart  -      
23
15:00
lör
15:00    
Dam Div 2, Lönsboda Sporthall
Lönsboda IBK - Malmö FBC C  -      
23
16:00
lör
16:00    
Pojkar 05, Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P05 - FC Helsingborg P05  -      
24
11:50
sön
11:50    
Pojkar 12 Husie, Kirsebergs Sporthall
Malmö Floorball Club - Malmhaug IBF & Svedala IBS  -      
24
12:00
sön
12:00    
Pojkar 08-10 Husie , Utanför Malmö kommun
Gantofta mm - Malmö Floorball Club  -      
24
13:00
sön
13:00    
Flickor 09-10, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC F09-10 Magenta - IBK Lund F08 SÖ-2  -      
24
14:00
sön
14:00    
Flickor 06-08 , Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona F07/08 - Malmö FBC F06-08  -      
24
14:00
sön
14:00    
Dam 1 Utveckling , Nya Stadionhallen
Malmö FBC - Träslövsläge IF /Tvååker IBK  -      
24
15:30
sön
15:30    
Pojkar 09-10 Kirseberg , Killebäckshallen
IBK Lund P09 Sandby - Malmö FBC P09  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
OKTOBER 2021
 
20
19:00
ons
19:00    
Herr Div 4, Västra Ingelstad Sporthall
Västra Ingelstad IS - Malmö FBC C  -      
20
19:00
ons
19:00    
Pojkar 05, Västra Ingelstad sporthall
Västra Ingelstad - Malmö Floorball Club  -      
 
17
16:30
sön
16:30    
Pojkar 09-10 Kirseberg , Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P09 - Frosta IBF P08/097  -  1  
17
16:00
sön
16:00    
Flickor 09-10, Häljarps Idrottshall
Malmö FBC F09-10 Svart - Häljarps SK F09/10  -      
17
15:15
sön
15:15    
Pojkar 13 Riseberga, Toftanäs Sporthall
Urdraget lag (FC Helsingborg) - Malmö FBC P13 Riseberga Svart  -      
17
15:00
sön
15:00    
Flickor 09-10, Häljarps Idrottshall
IBK Lund F 10/11 SÖ - Malmö FBC F09-10 Svart  -      
17
14:30
sön
14:30    
Pojkar 13 Riseberga, Toftanäs Sporthall
Kävlinge IBK P13/14 Gul - Malmö FBC P13 Riseberga Svart  -      
17
14:00
sön
14:00    
Pojkar 06 , Qpoolen
Röke IBK P06 - Malmö FBC P06 Magenta6  -  7  
17
13:45
sön
13:45    
Pojkar 13 Riseberga, Toftanäs Sporthall
Malmö FBC P13 Riseberga Svart - IBK Lund P 2014 NV 2  -      
17
13:30
sön
13:30    
Pojkar 06 , Åstorps Sporthall
Åstorp/Kvidinge IBS P06 - Malmö FBC P06 Svart3  -  13

  Fler spelade matcher >>
 
Event
stötta oss
Sponsorer & partners
2007 KLUBBEN