SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar 09-10 Kirseberg
Malmö FBC
Bredd
Herr Motion
Dam Bredd
Nattfotboll
Innebandy+ (seniorer)
Ungdom
Herrjunior 18
Flickor 07-08
Pojkar 07-08
Flickor 09-10
Pojkar 09-10 Kirseberg
Flickor 10-11 Stadion
Pojkar 08-12 Husie/Slottstaden
Pojkar 10-12 Husie
Pojkar 11-12 Slottsstaden
Pojkar 12-13 Riseberga
Flickor 12-14 Toftanäs
Flickor 12-14 Västra Hamnen
Mix 13-14 Slottsstaden
Pojkar 14-15 Riseberga
Flickor 15-17 Videdal
Pojkar 15-17 Videdal
Nybörjare - Innebandyskolan - Kirseberg
Nybörjare - Innebandyskolan Västra Hamnen
Ledare
Bollkul
Elit
Dam A
Dam 1 Utveckling
Dam JAS
Herr A
Herr 3 Utveckling
Herr JAS
Akademi
Malmö Floorball Academy
Utbildningar
CAMP
Malmö Floorball Camp
GIRLS SUMMER CAMP
RASMUSSENs SKILLZ CAMP
TILTUs GOALIE CAMP
Kids Floorball Camp
MALMÖ FBC ELITCAMP
CUP
CSR
Goda Grannar
Nattidrott
gå på match
Biljettinformation
Beställ FBC-kortet
Förköp matchbiljett
Anmäl dig som funktionär
Marknad
Partners
2007 Klubben
Nätverket
KLUBBSHOP
BÖRJA SPELA
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Malmö FBC
Bredd
Herr Motion
Dam Bredd
Nattfotboll
Innebandy+ (seniorer)
Ungdom
Herrjunior 18
Flickor 07-08
Pojkar 07-08
Flickor 09-10
Pojkar 09-10 Kirseberg
Flickor 10-11 Stadion
Pojkar 08-12 Husie/Slottstaden
Pojkar 10-12 Husie
Pojkar 11-12 Slottsstaden
Pojkar 12-13 Riseberga
Flickor 12-14 Toftanäs
Flickor 12-14 Västra Hamnen
Mix 13-14 Slottsstaden
Pojkar 14-15 Riseberga
Flickor 15-17 Videdal
Pojkar 15-17 Videdal
Nybörjare - Innebandyskolan - Kirseberg
Nybörjare - Innebandyskolan Västra Hamnen
Ledare
Bollkul
Elit
Dam A
Dam 1 Utveckling
Dam JAS
Herr A
Herr 3 Utveckling
Herr JAS
Akademi
Malmö Floorball Academy
Utbildningar
CAMP
Malmö Floorball Camp
GIRLS SUMMER CAMP
RASMUSSENs SKILLZ CAMP
TILTUs GOALIE CAMP
Kids Floorball Camp
MALMÖ FBC ELITCAMP
CUP
CSR
Goda Grannar
Nattidrott
gå på match
Biljettinformation
Beställ FBC-kortet
Förköp matchbiljett
Anmäl dig som funktionär
Marknad
Partners
2007 Klubben
Nätverket
KLUBBSHOP
BÖRJA SPELA
Pojkar 2009/10 Kirseberg
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra
2023/24: Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra
2022/23: Pantamera Pojkar D (P09) Svår
2022/23: Pantamera Pojkar D (P09) Södra
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Svår Vår
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Svår Vår
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Svår Vår
2021/22: Pantamera Pojkar E (P09) Södra
2021/22: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A
2021/22: Skånemästerskapen Pojkar E Grupp A
2021/22: Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A
2021/22: Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A
OKTOBER 2023
07
09:30
lör
09:30
Landskrona Idrottshall
IBK Landskrona P09 -
Malmö FBC P09-10
11 - 2
14
14:00
lör
14:00
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P09-10
- Gantofta IBK P09/10
4 - 5
21
13:30
lör
13:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund P2009 L-A -
Malmö FBC P09-10
4 - 2
NOVEMBER 2023
18
14:30
lör
14:30
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P09-10
- Hofterups IBF P09
2 - 2
26
12:00
sön
12:00
Munkahallen
Munka-Ljungby IBK P10/11 -
Malmö FBC P09-10
9 - 1
DECEMBER 2023
10
14:45
sön
14:45
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P09-10
- Förslövs IF P/F 09-11
4 - 6
17
12:30
sön
12:30
Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS P09/10 -
Malmö FBC P09-10
2 - 1
FEBRUARI 2024
04
12:30
sön
12:30
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P09-10
- IBK Landskrona P09
2 - 6
10
11:00
lör
11:00
Tyrs Hovs Sportcentra
Röke IBK P09 -
Malmö FBC P09-10
8 - 0
11
13:30
sön
13:30
Gantoftahallen
Gantofta IBK P09/10 -
Malmö FBC P09-10
11 - 0
MARS 2024
03
14:00
sön
14:00
Kirsebergs Sporthall
Malmö FBC P09-10
- IBK Lund P2009 L-A
2 - 5
09
14:00
lör
14:00
Toftanäs Sporthall
Malmö FBC P09-10
- Urdraget lag (FC Helsingborg)
-
16
15:00
lör
15:00
Tolvåkershallen A
Hofterups IBF P09 -
Malmö FBC P09-10
2 - 3
CUP
2007 KLUBBEN
stötta oss
Sponsorer & partners